درباره ما
درباره ما
درباره ما

درباره پیشگام


متشكل از يك تيم مهندسی و متخصص با هدف پاسخگويی به نيازهای فنی-مهندسی و طراحی صنعت ديرگداز، سراميك و شيشه كشور در سال 1380 تاسيس گرديد. به منظور همگامی با بازار در حال گسترش صنايع سراميك، فلزات غير آهنی، سيمان و فولاد، شركت فعاليت‌های خود را در چهار زمينه اصلی متمركز كرده است:تخصص ماخدمات فنی

شرکت آمادگی دارد تا با پشتوانه تیم متخصص خود صنایع مذکور را در حل مشكلات موجود ياری نمايد. در این راستا ارایه مشاوره فنی و مهندسی با استفاده از آخرین دستاوردهای جهانی همانند شبیه سازی حرارتی-مکانیکی کوره قوس، پاتیل، کنورتور و تاندیش (صنایع آهن و فولاد)، تویر و کنورتور (صنایع مس)، کوره دوار (صنایع سیمان) و... ، در دستور کار این شرکت قرار دارد.

Technical Assistance
Design & Engineering

مهندسی و طراحی

شركت این آمادگی را دارد تا با توجه به تيم مهندسي خود و ارتباط تنگاتنگ با متخصصین خارجی در زمينه های خدمات طراحي، مهندسی و راه‌اندازي با صنایع مذکور همکاری نماید. اين شركت با سابقه ای درخشان، توانايي‌هاي خود را در این زمینه به اثبات رسانیده است.

تحقیقات و فناوری

افراد شركت از زمره متخصصين و اساتيد دانشگاهي هستند که با سابقه‌اي طولاني در زمينه تحقيقات کاربردی، انجام پروژه‌هاي صنعتی و معرفي فناوري‌هاي جدید افق های وسیعی را در جهت توسعه صنایع مربوط گشوده اند.

Design & Engineering
Design & Engineering

تامين مواد اوليه

بر اساس روابط گسترده شركت و شركت‌هاي بزرگ تامين‌كننده مواد اوليه در خارج از كشور، اين شركت در حال حاضر به عنوان يكي از اصلي‌ترين مراكز تامين اين مواد در كشور مطرح مي‌باشد.


تامين تجهيزات

بر پايه اين روابط گسترده، شركت در زمينه خريداري، نصب و راه‌اندازي انواع دستگاه‌ها و تجهيزات در صنايع داخلي به شكل تاثيرگذاري خود را طي سنوات اخير مطرح كرده است.

Design & Engineering
Technical Assistance خدمات فنی

شركت پیشگام آمادگی دارد تا با پشتوانه تيم متخصص خود ، صنايع مذكور را در حل مشكلات موجود ياری نمايد. در این راستا ارایه مشاوره فنی و مهندسی بااستفاده از آخرین دستاوردهای جهانی همانند شبیه سازی حرارتی-مکانیکی کوره قوس، پاتیل، کنورتور و تاندیش (صنایع آهن و فولاد)، تویر و کنورتور (صنایع مس)، کوره دوار (صنایع سیمان) و... ، در دستور کار این شرکت قرار دارد.

تحقيقات و فناوری

افراد شركت از زمره متخصصين و اساتيد دانشگاهی هستند که با سابقه‌اي طولانی در زمينه تحقيقات کاربردی، انجام پروژه‌های صنعتی و معرفي فناوری‌هاي جدید افق های وسیعی را در جهت توسعه صنایع مربوط گشوده اند

تامين مواد اوليه

بر اساس روابط گسترده شركت و شركت‌های بزرگ تامين‌كننده مواد اوليه در خارج از كشور، اين شركت در حال حاضر به عنوان يكی از اصلی ترين مراكز تامين اين مواد در كشور مطرح می باشد.

تامين تجهيزات

بر پايه اين روابط گسترده، شركت در زمينه خريداری، نصب و راه‌اندازی انواع دستگاه‌ها و تجهيزات در صنايع داخلي به شكل تاثيرگذاری خود را طي سنوات اخير مطرح كرده است.

مهندسی و طراحی

شركت پیشگام این آمادگی را دارد تا با توجه به تيم مهندسي خود و ارتباط تنگاتنگ با متخصصین خارجی در زمينه های خدمات طراحی، مهندسی و راه‌اندازی با صنایع مذکور همکاری نماید. اين شركت با سابقه ای درخشان، توانايی های خود را در این زمینه به اثبات رسانیده است.


آدرس


شرکت تجهیز مواد پیشگام
تهران، خیابان میردادماد غربی، شماره ۳۴۹
طبقه هفتم شمالی
کد پستی: ۱۹۶۹۶۱۴۹۱۴

call ۶۷۴۰ ۸۸۸۸ - ۰۲۱
print ۶۷۲۶ ۸۸۸۸ - ۰۲۱
email info@pishgam-ame.comبا ما در تماس باشید